O NAS

Firma Vega World sięga kilkudziesięcioletniej tradycji ogrodniczej. Kontynuujemy dzieło naszych rodziców oraz dziadków, którzy także zajmowali się produkcją warzyw. To właśnie oni przekazali nam swoją wiedzę opartą na wieloletnim doświadczeniu.

 

Jesteśmy producentem warzyw z okolic Kalisza. Naszym Klientom oferujemy najlepszy towar z pierwszej ręki. Dbamy o rośliny i pielęgnujemy je na każdym etapie ich rozowoju, od sadzonki po zbiór plonów. Starannie zbieramy owoce naszej pracy, kontrolujemy ich jakość oraz pakujemy tak, aby dostarczyć je do Państwa świeże w możliwie jak najkrótszym czasie.

 

Nasze  wyspecjalizowane obiekty szklarniowe wyposażone są w szereg nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Dokładamy wszelkich starań by oferowane przez nas produkty były smaczne oraz odznaczały się wysoką jakością. Prowadzimy gospodarstwo zgodnie z naturą, stosujemy zrównoważoną, oparta na naturalnych rozwiązaniach produkcję rolno-ogrodniczą. Potwierdzeniem tego jest uzyskany przez nas certyfikat GlobalGap.

 

Oferujemy Państwu produkty które są dziełem naszych rąk. Wiemy że to co produkujemy jest zdrowe i smaczne.

O nas